online randevutedavi ücretleri
biz sizi arayalım

Varis bitkisel tedavi yöntemleri

Bir kaç bitki ismi verip, şu kadar kaynatın, için, bacaklarınıza sürün vs demek isterdim ama inanın hiç bir faydası olmayacağı için içim kesinlikle rahatsız olurdu. Varis bitkisel tedavi yöntemleri vs gibi birşey yoktur. Daha doğrusu bitki, ilaç vs karışımlarla hiç bir kapakçık problemi düzeltilemez. İsterseniz varis hastalığını kısaca özetleyim siz hayal edin bitkisel bu sorunu tedavi edebilir mi? kirli kanı taşıyan toplar damarlarda genetik yada mesleki nedenler ve fazla kilodan dolayı oluşan kapakcık sorunu ile ortaya çıkar. Kapakcık sorunu kanın akışını düzensiz hale getirip damarlarda birikme ve göllenmeye neden olur. Bir süre sonra genişleyen damarlar kıvrılmaya ve cilt dışına taşmaya başlayacaktır.

Varis Bitkisel Tedavi

Varis Şikayetlerini Kısmen Engeller
Sadece bacaklarda kıvrılan ve cilt dışına taşan damarlar olarak kalmayan Varis ilerleyen süreç ile birlikte bacaklarda ağrı, yanma, ödem ve şişlik yanısıra özellikle akşamları dayanılmaz kramplar ile karşılaşacaksınız. Bilimsel anlamda hazırlanmış olan bitkisel karışımlar antibiyotik kadar etkili olup, yan etkisi olmaması nedeniyle şikayetlerin azaltılması için işe yarayabilir.

Varis Tedavisi Nasıl Yapılır?
Bundan 10-15 yıl öncesine kadar tek seçenek varis ameliyatı olup gelişen teknoloji ile ameliyatsız tedavi seçenekleri özellikle gelişmiş merkezler tarafından uygulanmaya başlandı. Halen teknolojik anlamda yeterli olmayan yerlerde varis ameliyatı uygulaması devam etmektedir.

Ameliyatsız Varis Tedavi Yöntemleri
Idea Klinik varis tedavi merkezi olarak bizler çoktan varis ameliyatı uygulamasını geride bıraktık bile, cilt üzerinden uygulanan lazer, köpük ve radyo frekans yöntemi ile sizleri 10 dakikada sağlığınıza kavuşturuyoruz.

http://www.varisistanbul.com/varis-bitkisel-tedavi.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

IDEA Klinik Kadıköy Varis Tedavisi © 2017 - Ameliyatsız varis tedavisi