online randevutedavi ücretleri
biz sizi arayalım

Köpükle Varis Tedavi Nasıl Yapılır

Gelişmiş varis tedavilerinden son yıllarda en çok uygulanan yöntem, köpükle varis tedavisi hem hasta, hemde uygulayan hekim açısından önemli avantajları bulunan Köpükle Varis Tedavisi, böylesine başarılı olmasındaki en büyük sebep, tüm varislerde uygulanabilir olmasıdır. Diğer ameliyatsız 2 yöntem daha bulunmakta bunlar, Lazer ve Radyo Frekans olarak karşımıza çıkmakta ve Köpük yöntemi kadar uygulanması yaygın değildir. Çünkü lazerle varis tedavi sadece kılcal varislerde, Radyo Frekans ise kılcal ve orta boy varislerin tedavisinde uygulanabilmektedir. Köpükle Varis Tedavi yöntemi ise kılcal, orta ve büyük boy yani kısaca tüm varislerin tedavisinde uygulanabilmektedir.

Köpükle Varis Tedavi Nasıl Uygulanır?
Bir ilaç düşünün birde 3’lü musluk denilen küçük bir cihaz o ilacı hava ile karıştırarak köpürmesini ve aynı zamanda çoğalmasını sağlıyoruz. Sonra hazırlanan bu karışım küçük bir enjektör (iğne) ile varisli damarlara enjekte edilir. O an uygulanan varisler hemen kaybolur ve uygulanan damarla ömür boyu varis oluşmaz.

Hastaya Özgürlük İmkanı Sunar
Hastamız gelip 30 dakika içinde varislerden kurtulmuş bir halde ister evine, ister işine istediği yere kimseye gerek duymadan gidebilir. Herhangi yatma, ve işgücü kaybı yaşanmaz. Tedavi sonrası hafif bir morluk olsa da oda kısa bir sürede kendiliğinden kaybolur.

İşte bu kadar basit, varis hastaları kesinlikle tedaviden korkmamalı, Idea klinik ücretsiz muayene imkanından yararlanarak sağlığınıza kavuşmak için geç kalmayın.

https://www.ideaklinik.com/kopukle-varis-tedavi.html
http://www.varisistanbul.com/kopukle-varis-tedavisi.html
http://www.varistedavi.gen.tr/varis-kopuk-tedavisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

IDEA Klinik Kadıköy Varis Tedavisi © 2017 - Ameliyatsız varis tedavisi