online randevutedavi ücretleri
biz sizi arayalım

Varis Belirtileri Nasıl Anlaşılır

Cilt üzerinden görülen bir hastalık olması nedeniyle ciddi cihazlar yada görüntülemeye çok fazla gerek duyulmamaktadır. Kısmen yeni ortaya çıkan kılcal varisler her zaman gelirgin olmaması nedeniyle hekim şüphelenmesi durumunda dopler isteyebilir. Bunun dışında cilt üzerinde görülen kıvrılma ve cilt dışına taşan damarlar varis hastalığı belirtisidir.

Varis Belirtisi

Şikayetlere Bakarak Anlaşılan Varis Belirtileri
Kılcal varis durumunda pek şikayetlere neden olmasada ilerleyen süreçte orta ve büyük boy varis olması durumunda ise artık hastalık sizlere bazı sıkıntılar yaşatacaktır. Bunlar ağrı, kaşıntı, şişlik ve ödem ile geceleri can sıkıcı ve dayanılmaz kramp girmeleri ile varis hastası olduğunuzu her fırsatta hatırlatacaktır.

Tedavi İçin Zaman Kaybetmeyin
Geçen süreç sizin aleyhinize işleyecek olup, hastalık ilerler ve varis ülseri dediğimiz ciddi sonuçlar ile karşı karşıya kalmakla birlikte tedavi ücretide artacaktır. Çünkü varis tedavi merkezleri hastalığın büyüklüğüne göre ücret belirlemektedir. Idea Klinik ücretsiz varis muayene imkanından yararlanabilirsiniz.

5 Yorum Var

Doktora Soru Sor
 1. nuriye

  Ingilterede Egitimim dolayisiyla bulunmaktayim (doktorami bitirdim arastirmami tamamliyorum). ozellikle ikinci dogumumdan sonra (22 ay once) bacaklarimda varisler ve ince orumcek damarlari olustu ve bunlar beni ozellikle estetiksel acidan rahatsiz ediyor. yaz tatilimde bir sureligine Turkiyeye gelecegim ve Adanaya ugrayacagim. Mumkunse bana bir fiyat tarifesi emailleyebilirmisiniz.

  1. Asistan

   merhaba
   bize whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.
   Kadiköy: 0542 231 2823 veya 0216 357 00 02

 2. yusuf

  hocam bacaklarımda yeni yeni oluşmaya başlayan varisler var. dopler çekimini sizmi yapıyorsunuz başka yerdemi yapıp tedaviye size geliyoruz ?

  1. kadir

   Merhaba detaylı bir şekilde ultrason muayenesi yapıyoruz. Muayenemiz ücretsizdir. Varis tedavilerimizi ameliyatsız yöntemle yapıyoruz. Tüm detaylı bilgiler için 212 572 72 65 numaramızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz Geçmiş olsun

  2. Asistan

   Merhaba
   Burda ultrason ile detaylı olarak inceliyoruz daha fazla detay gerekirse doppler isteyebiliyoruz. Ancak bunu her hastadan istemiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

IDEA Klinik Kadıköy Varis Tedavisi © 2017 - Ameliyatsız varis tedavisi