online randevutedavi ücretleri
biz sizi arayalım

Varis Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Başarı oranı dşük olması ve hastaya verdiği sıkıntılar yüzünden gelişmiş sağlık merkezleri tarafından artık uygulanmayan bir tedavi yöntemi,Varis Ameliyatı bundan 10 yıl öncesine kadar bile oldukça yaygın olarak uygulanmaktaydı. Idea klinik olarak 14 yıl önce geride bıraktığımız Ameliyatla varis tedavi hastayı ciddi anlamda sıkıntıya sokan, aynı zamanda tekrarlama riski yüksek oluşu ile tekrar tekrar varis ameliyatı gerekebiliyordu. Narkoz ve Günlerce hastanede yatma zorunluluğu olan Varis Ameliyatı sonrasında ise dikiş izleri özellikle etek giyen hanımları ciddi sıkıntıya sokabilmektedir.

Cilt Üzerinden Ameliyatsız Yöntemleri Geliştirdik
Bakırköy ve kadıköy şubemizde bulunan Kalp Damar Cerrahi uzmanlarımız 15 yıldır sadece ameliyatsız varis tedavi yöntemleri uyguluyolar. 10-15 Dakika süren seans ile hasta hastanede yatma, narkoz, dikiş izi ve en güzelide tedavi edilen alan ömür boyu tekrarlamaz.

Lazer, Radyo Frekans ve Köpük
Varis türüne göre geliştirdiğimiz 3 yöntemden en sık ve tüm varislerde uygulaması mümkün olan Köpükle Varis Tedavi öneriyoruz. Küçük bir enjektör ile hazırlanan ilaç varisli damarlara uygulanır ve anında varolan varislerin kaybolduğunu göreceksiniz. Aşağıdaki videoda olayı daha net anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

IDEA Klinik Kadıköy Varis Tedavisi © 2017 - Ameliyatsız varis tedavisi