online randevutedavi ücretleri
biz sizi arayalım

Radyo Frekans İle Varis Tedavi

İki farklı varis hastalığına karşı etkin bir ameliyatsız varis yöntemini tanıyacağız. Kılcal ve orta boy varislerin cilt üzerinden tedavisinde radyo dalgalarıyla çalışan bir teknik Radyo Frekans Varis Tedavisi hastanın özgürlüğünü kısıtlamayan narkoz, uyuşturma ve dikiş vs gerektirmemesi nedeniyle kullanımı hızla yaygınlaşmaktadır.

Cilt Üzerinden Uygulanır Anında Etki Eder
İnce bir ucu olan Radyo Frekans direkt olarak cilt üzerinden varisli damara dokundurup çekilir. Bu şekilde anlık uygulamalar şeklinde yapılır ve hasta varisin kaybolduğunu kendide o an görebilir. Tedavi sonrasında hasta evine, işine sosyal hayatına dönebilir. Bir kaç günlük bir kızarıklık oluşur, onlarda kendiliğinden kaybolmaktadır.

Idea Klinik Şubelerinde Uygulanıyor
Tüm varislerde uygulanabilen Köpükle varis tedavisine ağırlık vermiş olsak da, gerektiğinde radyo frekans ile varis tedavi yöntemi öneriyoruz.

http://www.varisistanbul.com/radyo-frekans-varis-tedavisi.html

3 Yorum Var

Doktora Soru Sor
 1. emre

  merhaba radyo frekans yöntemiyle varis tedavisi fiyat öğrenebilir miyim

  1. kadir

   Merhaba
   Varisinizin yoğunluğuna göre ücret taleo edilmektedir. Bu da muayene de anlaşilır. Muayenemizi ultrason eşliğinde yapmaktayız. Muayenemiz ücretsizdir. Karar verirseniz 212 542 08 88 numaramizi arayabilirsiniz.

  2. Asistan

   muayene olduktan sonra tedavi ücreti belirlenir detaylı bilgi için 02163570003 nolu hattımızı arayabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

IDEA Klinik Kadıköy Varis Tedavisi © 2017 - Ameliyatsız varis tedavisi